Rüyada Yetişmek Görmek

0

Rüyada bir şeylere yetişmeye çalışmak heyecanlı olayları işaret eder. Kişi rüyasında kendisinden önde giden kimselere yetişirse çok iyi bir duruma gelecek demektir.

Rüyada yetişmek görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada trene yetiştiğiniz görmek; Trene doğru koşmak; yeni haberler alacağınıza, rüyada trene yetişmeye çalıştığını görmek; iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada yetişmeye çalıştığınız trende bir kimseyi görmek, arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır. Rüyada bilmediğiniz bir yerde trene yetişmeye çalıştığınız görmek, yolculuğu yapmak çok yarar sağlayacak bir davete, size yapılacak yeni iş teklifleri ile karşılaşacağınıza yorumlanır. Kişi trene uzaktan bakıyorsa haber alır.

Rüyada bir uçağa yetişmek için havalında bulunmanız, uçağa yetişmeye çalışmanız; makam ve mevkinizin yükselmesi için çok çalışacağınıza, yardım almanız gerektiğine, işinizde terfi etmek isteğinize, başkalarının yardımına ihtiyaç duyarak işlerinizi tamamladığınıza ve çevreniz tarafından itibar göreceğinize işaret eder. Rüyada bir uçağa yetişmeye çalıştığını görmek; kişinin isteyerek hayatını değiştireceğini ve toplum kurallarının dışına çıkacağına işaret eder.

Rüyada bir taksiye yetişmeye çalıştığını görmek; geçiminiz için aldığınız tedbire, izzet ve şerefe işarettir. Bir arkadaşınız, size büyük bir sırrını emanet etmek isteyecek, güvenilir bir kimse olacaksınız anlamındadır. Rüyada taksiye yetişip bindiğinizi görmeniz bir işe girecek fakat pek kar elde edemeyeceksiniz, yakınlarınızdan gördüğünüz yardımlar sonucunda işlerinizi yoluna koyacağınıza işarettir.

Rüyada yüksekte bulunan bir eşyaya yetişmeye çalıştığınızı görmek; iyilik emredip, kötülükten sakınmaya, rüyada bir eşyaya yetişip aldığınızı görmeniz; hastalık ve üzüntüye tabir edilir.

Rüyada bir yere yığılmış eşyalara yetişmeye çalıştığını görmek; eğer tüccar iseniz, işinizden büyük miktarda kar edeceğinize, memur iseniz, maaşının, işçi ise yevmiyelerinin artacağına, fakirse rızkının bollaşacağına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku