Rüyada Yığmak Görmek

0

Rüyada insan bir yerlere bir şey yığıyorsa bu bolluk, bereket, zenginlik, kazanç olarak yorumlanır. Ama yığdığı şeyler hayırlı değilse o zaman sıkıntı, dert, düşmanlık, sorundur.

Rüyada yığmak çeşitli şekillerde tabir olunur:
Rüyada bir kimsenin parça parça şeyleri bir araya yığdığını görmesi, arzu ve şehvete ve mal toplamaya kalkışmaya alâmettir. Rüyada birbirine mütenasip olan eşyalardan inci ve anberi altınla veya mücevheratı inci ile yığdığını görmek, insanların ilim, sünnet ve görüşlerinden faydalanmalarına delâlet eder. Rüyada bir şeyler yığdığınızı görmek arzularınıza kavuşmaya, mal ve para toplamaya işaret eder.

Rüyada dağınık ve birbiriyle uyumsuz şeyleri bir araya yığmak mal biriktirmeye, arzu ve şehvete; birbirine uygun şeyleri bir yere yığmak insanların ortak değerlerinden istifade etmeye delalet eder. Rüyada müteferrik şeyleri toplayıp, yığmak, bir araya getirmek, arzu ve şehvete ve mal toplamaya, yığmaya kalkışmaya işarettir. Birbirine mütenasip olan eşyaları yığmak insanların ilim, sünnet ve görüşlerinden istifade etmelerine işarettir. Müteferrik eşyayı bir yere yığmak, arzu ve ihtirana işarettir.

Rüyada bir yere para yığdığınızı görmek; Kağıt para, kişinin çalışması ve sorumluluklarını bilmesi sonucunda alacağı paradır. Rüyada çok paranız olduğunu ve onları saymakla bitiremediğinizi görmek, yapmak istediğiniz bir işi tamamlayamayacağınıza, yahut çalıştığınız yerde bazı ihmallerinizden dolayı zarara uğradığınıza delalet eder.

Rüyada ot, saman vb. nesneleri bir yere yığdığınızı görmek; Rüyada ot, iman kuvvetine, iyilik ve hayra yorumlanır. Ot topladığını ve yığdığınızı görmek fakir ise zenginliğe, zengin ise malının daha çok artmasına işaret eder.
Bir kimsenin rüyada evine saman doldurduğunu ve ona malik olduğunu görmesi, çok mala, ucuzluk ve bolluğa, menfaat ve rızka delâlet eder.

Rüyada saman görmek, yedi vech ile tâbir olunur: a) Mal, b) Hayır, c) Nimet, d) Bereket, e) Murada nailiyet, f) Zafer, g) Rızık.

Rüyada samanı kasa, kutu, sandık gibi samanın konulmadığı yerde görmek veya onlara saman doldurduğunu görmek, yokluğa, kıtlığa ve rızkı samandan olan hayvanların helakine delâlet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku