Rüyada Yıkama Taşı Görmek

0

Rüyada görülen tas temiz ve güzel ise sadık, çalışkan eş, iyi niyetli insan ve kısmettir. Rüyada bakırdan tas görmek, bakır görmek mala, onu elinde tutmak düşmanından gelecek zarara, bakır kap rızka, tas yapan bakırcı görmek, iftiraya ya da yalan isnat edilmeye delalet eder.Üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz demektir.

Rüyada tenekeden bir tas görmek; hayırlı olmayan bir kazanca işarettir. Rüyada tenekeden bir tas görmek, helal olmayan yollarla para kazanmaya yorumlanır. Rüyada ister boş, ister dolu olsun teneke tas görmek, boş boğaz kimselere yorumlanır. Rüyada yeni bir teneke tas görmek, hoş sohbet bir arkadaşla buluşup konuşmaya; rüyada dolu teneke bir tas görmek; hoşlanmayacağınız bazı sözler işitip üzüleceğinize, kötü bir haber alarak fenalaşacağınıza işarettir.

Rüyada altından veya gümüşten yapışmış bir tas ya da taslar görmek; altından bir kap gibi bir şey görmek, devamlı kedere ve sıkıntıya delalet eder. Altın tastan veya kadehten bir şey içtiğini görmek, dini yarım bir kadınla evleneceğine işarettir. Altın ve gümüşten yapılmış eşya, kadın ile tabir olunur. Altın kap, fena ve ahlaksız kadına; gümüş kap, ise iyi ve terbiyeli bir kadına delalet eder. Gerek altından ve gerek gümüşten yapılmış eşyalar aynı şekilde tabir olunur. Her ikisi de şeklen ve yüz itibariyle güzel kadına delildir.

İlgilendiğiniz ilginç olaylar hem sizin hem çevrenizin zevk almasını sağlayacaktır. Bu tasta elinizi ve yüzünüzü yıkamanız, tutku dolu birinin size gönülden bağlanacağını işaret eder.
Rüyada içi dolu tas görmek, rızka, berekete, menfaat ve mala delâlet eder. Tas görmek, bir kadına veya hizmetçiye de işarettir. Rüyada içi bal dolu tas görmek, ilme ve Kur’ân okumaya ve hayırlı rızka delâlet eder.

Rüyada tas görmek kadına yorumlanır. Rızkın genişlemesine, evinize ya da işyerinize hizmetçi veya yardımcı alacağınıza işaret eder. Rüyada altın tastan su içtiğini görmek kötülüğe uğramaya, gümüş kaptan su içtiğini görmek hayra ve güzel ahlaklı kadına işaret eder. Kadına yahut kadın hizmetçiye, rızka delalet eder. Rüyada yıkama tası görmek çok güzel bir kadınla tanışmaya işarettir.

İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada tas görmenin dört tabiri vardır:
1-Hizmetçi kadın
2-Cariye
3-Evlat
4-Menfaat.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku