Rüyada Yiğitlik Görmek

0

Kişinin rüyada yiğitlik gösterdiğini ve şecaatli olduğunu görmesi, bir şeyde ısrar ve azmetmeye delâlet eder. Bazı kere de yiğitlik, kendisini rahatsız eden şeyleri def etmek ve düşmanla karşılaşmaktan dolayı o kimsenin Allah’a ve insanlara yaklaşmasına alâmettir.

Bir kişinin rüyada yiğitlik göstermesi, hayra ve şerre koşmaya delâlet eder. Bu rüya, bazı kere de himmette kusur ile tâbir olunur.

Rüyasında yiğit bir kimse olduğunu görmek emin bir kişiliğe sahip, iyiliksever ve insanlar arasında sevilen birisi olduğuna yorumlanır. Girdiği işlerde başarılı olmak için azmeden, sonuna kadar kararlı olan kişiye de işarettir. Yılmadan uğraşmaya sonunda başarı geleceğine yorulur.

Rüyada yiğit olduğunu görmek bir şeye azmetmeye ve onda ısrar göstermeye, rahatsız edeci şeyleri ortadan kaldırmaya, şerleri def ederek insanların ve Hakk’ın hoşnutluğunu kazanmaya delalet eder. Yılmadan uğraşmaya sonunda başarı geleceğine yorulur.

Rüyasında korkmadığını ve yiğitlik gösterdiğini anlayan kişinin kafasındaki ve yaşantısındaki sorunlara cevap bulunur. Rüyada yiğitlik göstermek, bir şeyde ısrar ve azmetmeye, bazen de, rahatsız eden şeyleri def etmek ve düşmanla karşılaşmaktan dolayı kişinin Allah’a veya insanlara yaklaşmasına işarettir.

Ayrıca Bakınız; Cesaret.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku