Rüyada Yitik (Kayıp) Görmek

0

Bir yerde yitik bir şey bulup onu almak insanın elinin altında bulunanlardan kazanacağı nefis şeylere, tabiatına uygun beklentilere, mübarek bir çocuğa yahut beklenmeden meydana çıkacak mirasa delalet eder.

Rüyada bir yerde bir yitik bulup kaldırmak, görenin kazanacağı nefis ve tabiatına uygun şeylere veya mübarek bir çocuğa yahut beklemeksizin meydana çıkacak bir mirasa işarettir.

Rüyada yolunu kaybetmek, şaşırmak; dini ve dünyevi konularda şaşkınlığa düşeceğinize işarettir.

Rüyada anahtar kaybetme, erkekler için, ev değişikliğine, kadınlar için, evliliğinde geçimsizliğe işarettir. Anahtar bulmak güç ve iyi bir gelecek sağlayacak bir işe başlanacağına işarettir. Anahtarla kapı açmak, problemlerin çözümünün göründüğünden daha kolay olduğuna işarettir .

Rüyada para kaybetmek; Rüyada paraya rastladığını görmek, meşakkat ve usanca delâlet eder.

Çünkü para insanı daima meşgul eder, onu kazanmak için insan çok kere meşakkatlere katlanır. Para bulmak, şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir. Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur.

Ayrıca Bakınız; Telef Etmek.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku