Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek

0

Rüyada Yırtıcı hayvan görmek, insanın can düşmanı olan nefsine ve onun hilelerine delalet eder.

Rüyada aslan, kaplan, ayı gibi yırtıcı, vahşi hayvan görmek, etrafının düşmanlarla sarılı olduğuna, bunlardan çekinmeyi ve korunmasını gerektirmeye işarettir.

Rüyasında herhangi bir yırtıcı hayvana binip istediği gibi yönettiğini görmek, günahtan kurtulacağına işarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düşer. Yırtıcı hayvanlardan birinin evine girdiğini gören, şeriata uymayan bir kimse ile ahbaplık eder. Eğer giren hayvan avlanmış ise, mal ve ganimet ile yorumlanır.
Kendisine avlanılmış bir hayvan gönderildiğini gören, zahmet çekmeden para kazanır.

Rüyada yırtıcı bir hayvanı kestiğini gören, yabancı biriyle gayri meşru ilişkide bulunur. Yırtıcı bir hayvanı olduğunu gören, hayırsız adamlarda dost olur.

Yırtıcı hayvanlardan birinin kendisini çiğnediğini gören ihanete uğrar. Yırtıcı hayvan derisi, tüyü, tırnağı, eti, kemiği, boynuzu ve diğer parçaları mal ile eti yenilen hayvan ise helal ve yenilmez hayvan ise haram mal ile yorumlanır.

Rüyada yırtıcı bir hayvanı avladığını görmek, eline mal ve ganimet geçmeye; elinden avını kaçırdığını görmek, bir şey elde edememeye; yırtıcı bir hayvana yem veya su verdiğini görmek, cahil adamlara hizmet edeceğine; yırtıcı hayvanlardan birinin kendisine alıştığını görmek, hayır ve menfaate; ehli hayvanlardan birinin vahşi olduğunu görmek şerre delalet eder.

Rüyada yırtıcı hayvan görmek mal ve paradaki azalmaya ve rüya sahibinin lüks ve sefahate olan düşkünlüğüne işaret eder. Rüyada yırtıcı hayvan gören kimse, çevresine olduğundan farklı görünmeye çalışıyor demektir.

Rüyada kürkünün çok para ettiği yırtıcı hayvanlar görmek, lükse fazla düşkünlüğünüz yüzünden servetinizin gittikçe küçüldüğüne, biraz tasarruf etmezseniz ileride çok sıkıntı çekeceğinize, etrafınıza toplanan dalkavuklardan sakınmanız gerektiğine yorumlanır.

Ayrıca Bakınız; Vahşi Hayvan (Vaşak).
Hangi vahşi hayvan görüldü ise, o maddeye bakılmalıdır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku