Rüyada Yırtıcı Kuş Pençesi Görmek

0

Rüyada yırtıcı kusun pençesini görmek, düşmanlık halinde bulunan kimse için galibiyet ve muzafferiyettir. Nitekim bu kusun pençesi, kendisini korumak için bir kalkan gibidir.

Rüyada yırtıcı kuş hücumuna uğramak; şiddetli ve azılı bir düşmana işarettir. Yine rüyada bu kuş ile boğuştuğunu, kuşun pençesini kopardığını görmek; düşmanına karşı zafer bulmaya, düşmana galip gelmeye delalet eder.

Rüyada yırtıcı kuşun pençesinde bir şey taşıdığını görmek; meşakkatli çalışmalar sonucu kazanılacak rızka, hatırı sayılır kimseler tarafından göreceğiniz yardıma, aile büyüklerinizde alacağınız yardıma delalet eder. Yine yırtıcı kuşun pençesinde yiyecek vs. görülmesi helal kazanılacak rızka delalet eder.

Rüyada yırtıcı bir kuşun pençesini yakalamak; düşmana galip gelmeye, karşınıza çıkacak zorlukların üstesinden kolaylıkla geleceğinize, düşmanlarınızın sizi yenemeyeceğine, gireceğiniz her türlü ortamda üstün olacağınıza delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku