Rüyada Yoğurmak Görmek

0

Rüyada hamur yoğurmak; kişinin çalışması sonucu iyi bir başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada hamur yoğurmak; işlerin kolaylaşmasına, pek yakında görülecek rahat ve bolluğa, mahkum kimsenin hürriyete kavuşmasına, hamile kadının doğumunun yaklaşmasına, hamurun mayalanarak taşması ticarette görülecek ziyade kara, ekşiyerek taşması zarar etmeye, hamur yoğurmak misafir gelmesine; dar yerde hamur yoğurmak haram işlemeye, rahat ve geniş ortamda hamur yoğurmak refaha yahut evlenmeye, arpa hamuru yoğurmak dinde takvaya, düşmana galip gelmeye yahut memuriyete, hamur yoğuran kimseyi görmek insanların gönlünde yer etmeye, adil ve şefkatli yöneticiye delalet eder.

Rüyada hamur yoğurduğunu gören kimse kendi gayreti sayesinde başarılı olacak demektir. Tek başına girişim yaparak arzu ettiği konuma geleceğini işaret eder. Hamur mayalamak aileden aldığı parayı, sermayeyi artıracak ve bir servet sahibi olacak anlamındadır. Hamur kızartmak, murada ermek demektir.

Hamur yoğurduğunu gören kimse kendi gayreti sayesinde başarılı olacak demektir. Tek başına girişim yaparak arzu ettiği konuma geleceğini işaret eder. Hamur mayalamak aileden aldığı parayı, sermayeyi artıracak ve bir servet sahibi olacak anlamındadır. Hamur kızartmak, murada ermek demektir. Hamur yoğurmak, kişinin kendi gayreti sayesinde başarıya ulaşacağına işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku