Rüyada Yoğurt Görmek

0

Rüyada taze ve yağı alınmamış yoğurt güzel ve hayırlı rızka, uzun ömre ve ahlak güzelliğine; Yağı alınmış ekşi yoğurt haram mala, bundan hoşlanan kimse için yararlı rızka; Yaz mevsimi ayran içmek ferahlık ve çabuk elde edilecek rızka ve sevindirici gelişmelere, kışın içmek darlık ve sıkıntıya; Yoğurdun kurusu ve her çeşit beyaz gıda maddesi rızka delalet eder.

Rüyada yoğurt görmek, yemek, zengin olmak ve uzun yaşamak demektir.

Rüyada taze ve tatlı yoğurt yemek hayırdır. Ekşi yoğurt kedere delalet eder. Yanında yoğurt olduğunu fakat yemediğini görmek iyi değildir. Bir rivayete göre ekşi yoğurt hastalığa ve sonra iyileşmeye işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada taze ve tatlı yoğurt yemek, hayra; ekşi yoğurt yemek ise, üzüntü ve kedere işarettir. Bol para ve kazanç demektir.

Rüyada yoğurt yediğini görmek, helal kazanca, yoğurt ekşi ise haram para elde etmeye işarettir. Yine rüyada tatlı yoğurt görmek, helal mala, faydalı rızka, ekşi yoğurt, haram mala ve pişmanlığa delâlet eder. Rızkın genişlemesine ve kazancın artmasına işaret eder. Rüyada yoğurt görmek, yemek, zengin olmak ve uzun yaşamak demektir.

İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada yoğurt görmek; bir yolculuktan gelir elde edeceğinize işarettir.

İbn-i Sirin: Tatlı yoğurt menfaate, ekşi yoğurt ise üzüntü ve sıkıntıya işarettir.

Kirmani: Tatlı yoğurt yemek; helal mala işarettir.

Taze ve yağı alınmamış yoğurt güzel ve hayırlı rızka, uzun ömre ve ahlak güzelliğine; Yağı alınmış ekşi yoğurt haram mala, bundan hoşlanan kimse için yararlı rızka; Yaz mevsimi ayran içmek ferahlık ve çabuk elde edilecek rızka ve sevindirici gelişmelere,, kışın içmek darlık ve sıkıntıya; Yoğurdun kurusu ve her çeşit beyaz gıda maddesi rızka delalet eder.Rüyada yoğurt görmek, yemek, zengin olmak ve uzun yaşamak demektir.

Rüyada yoğurt görmek, yemek, zengin olmak ve uzun yaşamak demektir.

Hayırlı, helal para veya maldır. Taze ve tatlı yoğurt yemek hayırdır. Ekşi yoğurt kedere delalet eder. Yanında yoğurt olduğunu fakat yemediğini görmek iyi değildir. Bir rivayete göre eksi yoğurt hastalığa ve sonra iyileşmeye işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada taze ve tatlı yoğurt yemek, hayra; eksi yoğurt yemek ise, üzüntü ve kedere işarettir. Bol para ve kazanç demektir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku