Rüyada Yoğurt Kurusu Görmek

0

Rüyada görülen yoğurt kurusu rızıktır. Bazı tabirciler yoğurt kurusu az bir zahmetle elde edilen bir rızıktır dediler. Yoğurt kurusunun tiridi çok faydalı bir ticarete işarettir.

Taze ve yağı alınmamış yoğurt güzel ve hayırlı rızka, uzun ömre ve ahlak güzelliğine; Yağı alınmış ekşi yoğurt haram mala, bundan hoşlanan kimse için yararlı rızka; Yaz mevsimi ayran içmek ferahlık ve çabuk elde edilecek rızka ve sevindirici gelişmelere,, kışın içmek darlık ve sıkıntıya; yoğurdun kurusu ve her çeşit beyaz gıda maddesi rızka delalet eder. Rüyada yoğurt görmek, yemek, zengin olmak ve uzun yaşamak demektir. hayırlı, helal para veya maldır.
Bol para ve kazanç demektir.

Bir kimsenin rüyada yoğurt kurusu görmesi, beyaz ekmek ve rızka delâlet eder. Bazı kere de rüyada yoğurt kurusu görmek, az bir zahmetle elde edilen rızka işarettir. Yoğurt kurusunun tiridini görmek, eğer onda yağ varsa çok faydalı bayağı bir ticarete alâmettir. Rüyada yoğurt yediğini görmek, helal kazanca, yoğurt ekşi ise haram para elde etmeye işarettir. Yine rüyada tatlı yoğurt görmek, helal mala, faydalı rızka, ekşi yoğurt, haram mala ve pişmanlığa delâlet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku