Rüyada Yok Olmak Görmek

0

Rüyada yok olduğunu görmek nefsini olumsuz etkilerde devre dışı bırakmaya, ona muhalefet ederek gerçek anlamda var olmaya; Yok olmak bazen hastalığa, kıskançlığa, doğal afetlere ve faydalı şeyleri iptal etmeye delalet eder.

Rüyada yok olmak, hastalık çıkmasına, kıskançlığa, ziraatın verimsiz olmasına, ya da hayvanata semavi hastalıkların inmesi sebebiyle onlardan faydalanılamamaya işarettir. Tasavvuf ehline göre, rüyada yok olmak, varlığa delâlettir.

Rüyada yok olduğunu görmek yakın zamanda sizin veya bir yakınınızın hastalanacağına, başka bir tabire göre de uzun ömre işaret eder.

Rüyada evinizin yok olduğunu görmeniz; yakın zamanda üzücü bir haber alacağınıza, rüyada evin kapısının yok olduğunu görmek; görmek gücünüzü aşan meselelerle karşı karşıya kalacağınıza, para sıkıntısı yaşayacağınıza, aile içi huzursuzluk çıkacağına işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku