Rüyada Yoklama Memuru Görmek

0

Rüyada yoklama memuru görmek; Casusluk yapmaya, insanların ırz ve namusu hakkında söz söylemeye ve haram yemeyi meslek edinen kimseye delalet eder. Rüyada yoklama memuru tarafından denetim altında olduğunuzu görmek uzun süreli işsiz kalabileceğiniz bir döneme girmekte olduğunuzu belirtir. Sağlıklı yeni ilişkiler kurmaya ihtiyacınız var.

Rüyada kendi kendinizin denetimini yapmak, kendinizi hesaba çektiğinizi görmek; hayatın asıl güzellikleri varken sizin gereksiz işlerle uğraştığınız anlamına gelir. Ağlayacak bir omuza ihtiyacınız var. Rüyada kendinizin sıkı bir denetimden geçtiğinizi görmek büyük huzur ve mutluluğa işaret eder. Gıpta edilen biri haline geleceksiniz.

Rüyada yoklama memuru görmek, casusa veya insanların arkasından konuşmaya işaret eder.

Rüyada yoklama memuru görmek, bir şeyin iyisini seçip kötüsünü bırakan kimse¬ye, faydalı olanı faydasız olana tercih eden kimseye işaret eder. Bazen yoklama memuru görmek, nefsini he¬saba çekmeye, kâr ve zarar hesabı yapmaya işaret eder.

Ayrıca Bakınız; Denetçi.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku