Rüyada Yoklama ve Muayene Memuru Görmek

0

Rüyada yoklama memuru görmek, uzakta bulunan birinin gelmesine veya on¬dan bir haber almaya işarettir. Rüyada güler yüzlü bir yoklama memuru görmek, müjdeye, hayır ve esenliğe, çatık kaşlı yoklama memur birinden azar işitmeye veya kazancı şüpheli olan bir kimseye işarettir.

Rüyada yoklama memuru olduğunu görmek, casusluk yapmaya, haram yemekten kaçınmamaya işaret eder. Rüyada yoklama memuru veya tahsil¬dar görmek, elçiye, emanet mensubuna, rüşvet yiyen, şerli ve başkasının işine burnunu sokan kimseye; kişiyi günah ve hatadan, bela ve musibetten koruyan dert ve sıkıntıya işarettir. Bazen yoklama memuru görmek, borcunu ödemeye, ver¬diği sözde durmaya veya üzüntü ve kedere işarettir.

Rüyada yoklama ve muayene memuru olduğunu görmek, güvenilir, yetenekli, değerli biri olmaya, bir kamu görevi üstlenmeye, bir şeyden tiksin¬meye veya su ve kanalizasyon gibi işlerle ilgilenmeye, hamam ve sauna gibi işletmeleri denetlemeye işarettir. Bazen yoklama memuru olduğunu görmek, mal ve kazancının zekâtını gönül hoşnutluğuyla vermeye işaret eder. Rüyada muayene memuru olduğunu görmek, zulme ortak olmaya, can yakıp beddua almaya da işaret eder.

Rüyada yoklama veya muayene memuru olduğunuzu, kendinizi hizmet binasında çalışırken görmeniz; gerçek hayatınızda özellikle iş ve geçim konusunda bazı sıkıntılar çektiğinizi, hayatın acı gerçeklerinden kendinizi korumanın yolunu doğru tespit etmeniz gerektiğini temsil eder.

Rüyada kontrol memuru, kontrol personeli, kontrolcü, kontrolör görmek; gerçek yaşamınızda bir olay veya konu hakkında düşüncelerinizi organize etmeniz, konuları önem derecesine göre sıralamak ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bir durum veya ilişki hakkında zihninizin net olmadığını, bazı konularını netleştirmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada demirle yükleri arayıp muayene eden bir memuru görmek; insanların ırz ve namusları hakkında söz söylemeye, hazan da casusa delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku