Rüyada Yokluk Görmek

0

Rüyada yokluk içinde kalan bir kimse görmek; mali durumda bir değişiklik olacağını belirtir. Zengin biri rüyasında yokluk görürse malında azalma, zarar yaşar. Fakir birisi rüyasında sefalet içinde bir kişiyi görürse maddi durumunda iyileşme olacağının işaretidir.

Rüyada yokluk içinde bulunan birine yardım ettiğini görmek: hayırlı bir iş, bol kazançlı bir alışveriş, helal para demektir. Rüyada muhtaç birini görmek; kötü yönetimin bir işareti olarak size ekonomik sürece, çok mal kaybına işaret eder.

Rüyada muhtaç olduğunu görmek; Gerçek hayatınızda yaşadığınız skandal bir durum, kötü bir raporu veya şöhret, prestijinize gelecek bir zararı simgeler. Rüyada muhtaç birine yardım etmek, yardım ettiğini görmek; içinde bulunduğunuz mevcut çevre ile memnuniyetsizliğinizi ifade eder. Rüyada muhtaç birine yardım etmekten kaçınmak, yardım etmediğini görmek; çok kötü bir rüyadır.

Rüyada yokluk içinde bulunan yoksul kimseler görmek; maddi yaşamınızda önemli değişiklikler olacak, dostlarınızın yardımına muhtaç kalacaksınız demektir.

Rüyada yokluk içinde bulunup yardım parası almak; gerçek yaşamınızda utanılacak bir durumdan yada sizi utandıran bir olayın etkilerinden kurtulmak için bazı şeyleri yok etmeye çalışıyor olduğunuzu gösterir.

Bu rüya aynı zamanda gerçek yaşamınızda rahatsız edici bazı olaylar yaşıyor olabileceğinizi, onun etkilerini azaltmaya çalışıyor olabilir. Olduğu gibi çıkar.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku