Rüyada Yorum Görmek

0

Rüyada yorum yaptığınızı görmeniz, hangi konuda yorum yapıyorsanız o konu ile ilgili olarak tabir edilebilir. Rüyada bir iş hakkında yorum yaptığınızı görmeniz; iş hayatınızla ilgili planlar yapacağınıza, iyi yorum yaptı iseniz; işlerinizin iyi yönde gelişeceğine, kazancınızın artacağına, mesai arkadaşlarınızla hoş geçime, amirlerinizden alacağınız takdire yorumlanır. Rüyada yaptığınız yorum kötü ise; bir takım sıkıntılar yaşayacağınıza, canınızı sıkacak sözler işiteceğinize, hayırsız kimselerle arkadaşlık edeceğinize, üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada fal yorumladığınızı görmek gelecekle yorumlanır. Rüyanız da birine fal baktığını veya onun size fal açtığını görmek, başvurduğunuz bir devlet dairesinden olumlu bir cevap alacağınıza; öğrenci iseniz notlarınızın iyi olduğuna, genç bir kız iseniz, evleneceğinize, orta yaşlı iseniz emekliliğinizin yaklaştığına işarettir.

İbn-i Şirin’e göre; rüyasında fal açtırıp falının iyi çıktığını görmek düşmanlarına zafere, maksadına ereceğine, işlerinin düzeleceğine; falı fena çıkarsa bu rüyanın aksiyle tabir olunur.

Yorum rüyaları olduğu gibi çıkar.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku