Rüyada Yosun Görmek

0

Rüyada yosun görmek, gereksiz işlerle uğraşarak, vaktinizi boşa harcadığınıza, daha önemli işlerle meşgul olmanız gerektiğine yorumlanır. Bu rüyayı genç kız görürse ilerde çok mutlu olacağına işarettir. Kadınlar görmüşse, uzun süredir görmediği bir arkadaşıyla karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada yosun görmek, gerek işinizde, gerek evinizde çok yalan söylediğiniz için daima tedirgin bir halde bulunduğunuza ve bu yalanlar birer birer meydana çıktıkça çok utanarak, kötü durumlara girdiğinize delildir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yosun görmek, tecrübeli olmaya, istikbali garanti altına almaya ve faydalı yatırımlar yapmaya işarettir.

Rüyada yosun görmek ilim sahibi olmaya, hayatı sevmeye, mutlu olmak için çaba sarf etmeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyada yosunlu bir denizde yüzdüğünüzü görmek; başarılı, mutlu, huzurlu, bereketli güzel günlere, arzu ve emellerinize ulaşacağınıza, rüyada yosunlu bir ırmakta yüzdüğünü görmek, dinde salaha ve güzelliğe, sağlam itikada ve imanda kuvvete delâlet eder.

Yosun görmek, ileri görüşlü olmaya, isabetli kararlar almaya, yararlı yatı¬rıma; bilgi ve tecrübeye işarettir.

Rüyada yosun yediğini görmek, rızık ve menfaate işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku