Rüyada Yön Görmek

0

Ana yönler sağlam tespit yapmaya, istikametini iyi belirleyeme, tali yönler tereddüde delalet eder.

Rüyasında yönünü kolaylıkla bulan kimse bütün sorunlarını çok kolay çözer. Elinde pusula olan kimse hata yapmadan başarıya ulaşacak demektir. Ayrıca görülen yönlere de dikkat etmeli ve rüya ona göre yorumlanmalıdır.

İnsana doğru olanı kılavuzlayan dost ve arkadaşa, sevinçli haberler almaya delalet eder. Etrafınızdaki tecrübeli insanların tavsiyelerine uymanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada gördüğünüz pusulanın hangi yönü gösterdiği belli değil ise hayatınızda birtakım karışıklıklar olacak demektir. Rüyada bir geminin pusulası ile yön bulmaya çalışmanız, zenginliğin işaretidir. Rüyada yön gösteren pusula görmek, büyüklerin yaptıkları nasihatleri dinlediğiniz takdirde doğru yolu bulacağınıza ve o nispette faydalanacağınıza delalet eder.

Rüyada bir gemi pusulası ile yön bulduğunuzu ve yönünüzü gösterdiğini görmeniz; ilim adamı, hakim, vaiz, kılavuz ile tabir olunur.

Rüyada geminin pusulasını iyi bir şekilde işler görmek, ve yönünüzü bulmak o yer halkının, ilim adamlarının, hakiminin işlerine adaletle devam ettiklerine; halkı kötü yola düşmekten muhafaza edip, doğru yola yetirmeye; pusulanın bozuk ve işlemez bir halde görmek, bu rüyanın aksiyle yorumlanır.

Rüyada bir kimseye yön tarif ettiğinizi görmeniz; sevilen, iş bilen becerikli bir kimse olduğunuza, insanları doğru yola sevk edeceğinize, cemiyet içerisinde sözü doğru bir kimse olduğunuza delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku