Rüyada Yönetici Görmek

0

Kişinin amir olması işinde yükselmesine, Onunla karşılaşmak iltifat yahut ihtara, Yönetici, kişinin tabi olduğu dünya görüşüne, İyiliği emredip kötülükten sakındıran lider kişinin kendi iyiliğine, tersi de kendi kötülüğüne, Kişiyi sadece dünyası için ilgilendiren lider, helak sebebi olacak tercih ve eğilimlere; batıl şeylerin mücadelesini vermeye, Kendini lider konumunda görmek bekar için evlenmeye, evli için kendi tasarrufunda olan iş ve dünyalığa, Yöneticinin azledildiğini görmesi makamının yükselmesine delalet eder.

Rüyada devlet veya hükümet adına görev yapan vali, kaymakam vb. görmek, şeref ve itibara, işinde sebat etmeye işaret eder.

Bazen rüyada görülen üst düzey yönetici, devlet başkanını, başbakan veya bir bakanı temsil eder.

Rüyada görülen üst düzey ve daha alt kademedeki yöneticiler, yaptıkları görev ve sergiledikleri davranışa göre yorumlanır. Bundan başka rüyayı görenin işi ve konumu göz önünde bulundurulur. Bütün bunların birleştirilmesiyle yorum yapılır.

Genel müdür veya müdür görmek, bu kişilerin bağlı olduğu bakanlığı ilgilendiren bir işi üstlenmeye yahut onlara mal ve hizmet götürmeye işarettir.

Rüyada vali, kaymakam vb. yöneticiden bir şey aldığını veya onunla bir şey yediğini gören kimse, o yöneticiden iyilik görür.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku