Rüyada Yönetmek Görmek

0

Rüyasında birilerini yöneten kimse isteyerek bir sorumluluk alacak ve bunlarla uyumlu bir hayat sağlayacak demektir.

Rüyada bir film yönettiğinizi görmek; ilmi meydana getiren unsurlar hayatın kendisine, Gerçekçi ve edepli filmler ibret ve hikmete, bayağı ve sıradan filmler tabiri gerektirmeyen nefsani isteklere delalet eder. Rüyada film, dedikodu olarak yorumlanır. Rüyada film yönetmek, yaşamakla yorumlanır.

Rüyada bir orkestra yönettiğini görmek; iş arkadaşlarınız, dostlarınız ile aranızda sağlayacağınız uyuma, sevgiye, yöneticilerinizden alacağınız takdire, işlerinizdeki başarıya, mevki sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada bir tiyatro veya temsil yönettiğinizi görmek; hayatınıza yeni kimseleri katılacağına, insanlarla aranızın iyi olacağına, istek ve arzularınıza ulaşacağınıza, ihtiraslı bir kimse olacağınıza, sevince, mutluluğa delalet eder.

Rüyada bir ülkeyi yönettiğinizi görmeniz; murada ermek ile yorumlanır. Mesut ve bahtiyar olmaya, arzularınızın gerçekleşeceğine, insanın yaşamda yükseleceği, istediği mevkiye geleceğine delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku