Rüyada Yufka Görmek

0

Rüyada yufka görmek; geniş rızka delalet eder. Gözleme, geniş ve seçkin rızka delalet eder.

Rüyada yufka görmek çektiğiniz sıkıntılardan kurtulacağınıza ve rahat ve huzurlu bir hayat göstereceğinize işaret eder.

Rüyada yufka almak, sizin himayenizde olan bir kimsenin sizden aldığı cüretle aleyhinizde bir harekete giriştiğine, merhametinize sığınarak iyi niyetinizi kazanan bu kimsenin sizi haberiniz olmadan zarara soktuğuna, sizin iyi niyetinizi kötüye kullandığına ve bu hususta biraz kuşkuya kapılarak bu hareketlerin daha ileriye götürülmemesi için uyanık olmanıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yufka görmek, bolluk, bereket ve sevince işarettir.

Rüyada yufka ekmek görmek, geniş ve bol rızka ve helal kazanca delâlet eder. Yufka ekmeği yediğini görmek de aynen böyle tâbir edilir.

Rüyada elinde bulunan yufka ekmekleri yediğini görmek, geçimin orta halli olmasına delâlet eder.

Rüyada elinde iki yufka ekmek olduğunu ve birbirinden bir diğerinden yediğini görmek, bir nikahla iki kız kardeşi bir arada tutmaya delâlet eder. Rüyada pide veya yufka yemek, bol rızka veya kısa ömre işarettir. Rüyada yufka yediğini gören kimsenin rızkı bol olur. Rüyada pide, lavaş, yufka gibi ince ekmekleri yemek, zevk ve sefa sürmeye, saltanat içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyada sofra üzerinde yufka ve güzel yemekler görmek, dostların ve bunların sevgisinin çokluğuna, yufka ve yemeklerin azlığı dostların sevgisinin azlığına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku