Rüyada Yulaf Görmek

0

Rüyada yulaf görmek, beklenmedik miktarda para kazanmak demektir. Rüyada yulaf görmek, ticarete atılmaya, veya beklenmedik bir mala işarettir. Rüyada yulaf yediğinizi gördüyseniz, alın terinizle kazandığınız para sayesinde rahat bir yaşam sürdüreceksiniz demektir. Bolluk, bereket, paradır.

Rüyada yulaf görmek, arpa gibi tabir olunur. Ancak yulaf yalnız hayvan yemi olduğu için hayır ve menfaat hayvanlar yüzünden olur. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yulaf görmek, canlı hayvan ticaretine ve kazanca işarettir.

Rüyada yulaf görmek, ticarete atılmaya veya beklenmedik bir mala işarettir.

Rüyada yulaf yediğinizi gördüyseniz, alın terinizle kazandığınız para sayesinde rahat bir yaşam sürdüreceksiniz demektir. Rüyada yulaf görmek, bolluk, bereket, paradır.

Rüyada yulaf görmek, hiç beklemediğiniz bir zamanda kazancınızın ve ticaret malınızın artacağına işarettir. Yulaf ekmeği yemek, birçok başarılara kavuşacağınıza, arkadaşlarınızla hoşça vakit geçireceğinize, rızkınızın artacağına, helal kazanca yorumlanır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku