Rüyada Yular Görmek

0

Yuları eliyle tutmak mala, alçak gönüllülüğe ve taate delalet eder. Rüyada yular görmek, birisinden pahalı bir hediye alacağınızı belirtir.

Rüyada yular görmek edep, hal ve mal ile tabir olunur. Başına bir yular takıldığını gören, ilim ve edep öğrenir. Zengin olur. Yularının koptuğunu veya zayi olduğunu görmek iyi değildir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen yular, onu elinde gören kimse için mal île itaat ve tevazuya işarettir.

Rüyada yular görmek, mal kazanmaya ve rahata işarettir.
Rüyasında kendisine yular takıldığını gören kimse, ilim tahsil eder. Fakir ise zengin olur. Bu rüya ahlak sahibi ve insanlar arasında saygın bir kimse ile de tabir olunur.

Bir kimsenin rüyada elinde bir yular olduğunu görmesi, mal, menfaat, taat ve tevazuya delâlet eder. Rüyada bir kimsenin boynuna ip takıp onu istediği cihete çektiğini görmek, o kimse üzerine âmir olmaya ve onu dilediği gibi gütmeye delâlet eder.

Rüyada yular sapı görmek, hayır veya şerre inkiyat etmeye işarettir. Rüyada elinde yular sapı bulunduğunu gören kimse, güç işleri kolaylıkla halleder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku