Rüyada Yular Sapı Görmek

0

Rüyada yular sapı görmek, hayır veya şerre inkiyat etmeye işarettir. Rüyada elinde yular sapı bulunduğunu gören kimse, güç işleri kolaylıkla halleder.

Rüyada yular sapı görmek, hayatınızı rahatlıkla geçireceğinize, kimsenin etkisi altında kalmadan yönlendireceğinize, ticaretle uğraşıyorsanız, işlerinizin artacağına, rızkınızı kimseye muhtaç olmadan helal kazanacağınıza delalet eder.

Rüyasında kendisine yular takıldığını gören kimse, ilim tahsil eder. Fakir ise zengin olur. Bu rüya ahlak sahibi ve insanlar arasında saygın bir kimse ile de tabir olunur.

Bir kimsenin rüyada elinde bir yular olduğunu görmesi, mal, menfaat, taat ve tevazuya delâlet eder. Rüyada bir kimsenin boynuna ip takıp onu istediği cihete çektiğini görmek, o kimse üzerine âmir olmaya ve onu dilediği gibi gütmeye delâlet eder.

Rüyada yular sapı görmek, zorlu işlerinizin altından kolaylıkla kalkacağınıza, başarıya, kıvrak zekaya, rüyada yular ile bir hayvanı idare ettiğinizi görmek, mal kazanacağınıza, karlı işler yapacağınıza, zenginliğe, rahata ereceğinize delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku