Rüyada Yumak Görmek

0

Rüyada iplik yumağı uzun ömre, basiretli davranan hizmetçiye, rızık ve faydalı şeylere delalet eder. Rüyasında yumak gören kimsenin işleri daha da karışacak demektir.

Rüya yumağın türüne göre yorumlanır.

Rüyada bir ip yumağı görmek, çok dağınık bir şekilde devam eden yaşantınızı artık bir düzene sokarak toparlanmanız gerektiği hakkında bir uyarıdır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen iplik yumağı, geçim sahipleri için faydaya ve rızka işarettir. Bazen de iplik yumağı basiretli hareket eden hizmetçi ve uzun ömre işarettir.

Rüyada birçok yumağın bir rafta dizilmiş olduğunu görmeniz, Önümüzdeki dönemde çok fazla yol yapmanızı gerektiren bir durum ile ilgili bir adım atabilir, iş ya da konum değişikliği yapma kararı alabilirsiniz.

Rüyada ip yumağı çözmeniz, size sıkıntı veren, meşakkatli çalışmalarınızın üstesinden kolaylıkla geleceğinize, parlak bir geleceğe, istek ve arzularınıza kolaylıkla ulaşacağınıza, eğer bir ev sahibi olmayı planlıyorsanız işlerinizin kolaylıkla halledileceğine, geçiminizin kolay olacağına, huzura ve refaha delalet eder.

Rüyada bir yün yumağı görmeniz, keder, şiddet, sıkıntı ve meşakkatten kurtulmaya, değeri yüksek faydalı şeylere, helal kazanca ve ticarete, helal yoldan para kazanacağınıza, toplu paraya delalet eder. Rüyada beyaz yün yumağı görmeniz, huzura, mutluluğa, sevince, siyah yün yumağı görmeniz, biraz sıkıntılı günler geçireceğinize delalet eder.

Rüyada pamuk ipliğinden yumak görmek, mal elde etmeye, dinin emirlerini yerine getirmeye, Heybet ve ağırbaşlılığa, utanma duygusu ve örtünmeye, mal ve menfaate, din ve amel güzelliğine, hayırlı ve makbul işlere, mütevazi insana delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku