Rüyada Yumuşak Davranmak Görmek

0

Rüyada layık olan kimseye yumuşak davranmak, yumuşak davranışı nispetince, kadrinin yüce olmasına, yumuşak davranılmaya layık olmayan kimseye yumuşak davranmak, o kimsenin günahkar olmasına ve kendisine gelecek şiddetli hastalığa işarettir.

Rüyada annenize yumuşak davrandığınızı görmek, annenizin hayır duasını alacağınıza, evinizde ve işlerinizde olacak berekete, emniyetli ve huzurlu bir hayat yaşayacağınıza, anne ile yumuşak ve şefkatli bir konuşma yapmak, iyi ve güzel haberlere delalet eder. Eğer anne vefat etmiş ise; sizden hayır dua beklediğine, sadaka ve hayır işleri yapmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada yaşlı bir kimseye yumuşak davrandığını görmek, işlerinizin düzelip istediğiniz makama yükseleceğinize, memur iseniz, terfi alacağınıza, amirleriniz tarafından takdir alacağınıza, muhtaç bir kimseye yumuşak davrandığınızı görmeniz, düşmanlarınızı kahretmeye, galibiyete delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku