Rüyada Yumuşak Huylu Görmek

0

Rüyada yumuşak huylu bir kimse görmek, kendi din kardeşlerine karşı yumuşak davranmak ve ilişkilerinde onları incitmemeye özen göstermek olgun müslümanlığa ve hayırlı ve keremli olmaya, Zorba ve aşağılık kimseye yahut inançsız birine yumuşak davrandığını görmek zillete ve aşağılık karaktere yahut şiddetli hastalığa delalet eder.

Rüyada yumuşak huylu bir kimse görmek, Rüyada dengeli biri, hoşgörülü kişi, insaflı insan, itidalli birisini, mutedil birini, mülayim bir kimse, ölçülü davranan, tolerasnlı birisini, uyumlu, ılımlı birini görmek; Gerçek yaşamınızda daha çok sevgi ve samimiyet gerektiğini gösterir. Duygularınızı hiç çekinmeden, açık ve net bir şekilde ifade etmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada ılımlı olduğunu, ılımlı davrandığını görmek; gecikmiş umutlar, çaresizlik, üzüntüye kapılmış olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada yumuşak huylu bir kimse görmek, insanlara şefkatli davranmaya, onların sevgisini kazanmaya, toplumda itibarınızın artacağına, takdir edileceğinize delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku