Rüyada Yusufçuk Görmek

0

Rüyada yusufçuk kuşu görmek, hayırlı ve müjdeli bir haber almakla yorumlanır.

Yusufçuk kuşunun gelip başına konduğunu görmek, devlet ve nimete ermeye işarettir.

Rüyada, size bir yusufçuk hediye verildiğini görmek: Hayırlı ve müjdeli bir haber duyacağınıza, Başınıza yusufçuk konduğunu görmek: Talihinizin yolunda gittiğine, Yusufçuğu elinizde tuttuğunuzu görmek: Eşinizin sizi çok sevdiğine ve sadık olduğuna işarettir.

Rüyada yusufçuk kuşunun başınızın üzerinde uçtuğunu görmek; çok yakında bir kısmet ile karşılaşacağınıza, hayırlı haberler alacağınıza, çabuk kavuşacağınız rızka ve berekete, bir işte terfi etmeye, talihinizin açık olduğuna, sevinçli ve müjdeli haberler alacağınıza delalet eder.

Rüyada yusufçuk kuşunu çiçeğin üzerinde görmeniz; Gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere; lezzetli şeylere ve huzurlu bir hayata, bekarın başında çiçekten taç görmesi ve yusufçuk kuşunun konması evlenmesine, kadının çiçek görmesi hamilelikle gelecek sevince, taze çiçek şiddet ve üzüntüden kurtulmaya, değişik renkte çiçekler farklı sevinç sebeplerine delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku