Rüyada Yutkunmak Görmek

0

Rüyada kişinin yutkunması farkına varmadan yalan söyleyeceğine işarettir.

Rüyada yutkunmak, söylenmek istenen fakat çekinildiği için söylenemeyen bazı sözlere işarettir. Böyle bir durum ise karşısındakinin merakını çeker. Bu yüzden rüyada yutkunan bir kimseyi görmek onun tereddüt içinde olduğunu ve aslında söyleyeceği şeyin de pek yararlı bir şey olmadığı için kardan daha çok zarara yol açacağını gösterir.

Rüyada bir kimsenin karşınızda mütemadiyen yutkunduğunu görmeniz; size söylemeye cesaret edemediği bir durumla karşılaşacağınıza, bu nedenle merakınızın artacağına, içinizde bazı şüphelerin birikeceğine, bu yakınlarda olanaklarınızın kısıtlı olacağına, sıkılacağınıza delalet eder.

Rüyada yutkunamadığını görmek; dilinizin büyüyüp hatta boğazınızı kapatmaya yüz tuttuğunu görmeniz, o kimsenin mal biriktirmedeki hırs ve arzusuna, kendisine nafakasını dar tutmasına ve ecelinin yaklaşmış olmasına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku