Rüyada Yutmak Görmek

0

Rüyada cam yutmak; geçici bir üzüntüye kapılacağınıza, canınızın sıkılacağına, bu üzüntünüzü çabuk atlatıp feraha ereceğinize, mutlu olacağınıza delalet eder. Rüyada renkli cam yutmak; mal, evlat ve zevceden olan şüphelere, riya ve nifaka işarettir.

Rüyada boncuk yutmak; hizmetçi veya mala sahip olacağınıza veya himayeniz altına alacağınıza, yeşil boncuk yutmak; dinde salih bir kimse olacağınıza, emir ve yasaklara uyacağınıza, yardımsever, toplum içinde sevilip sayılan bir kimse olacağınıza, siyah boncuk yutmak; kalbi katı ve kötü huylu bir kadın ile evleneceğinize veya dostluk kuracağınıza, birçok boncuk yutmak, haram mal elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada para yutmak; riya ile boş sözler söyleyeceğinize, üzüntü, keder, darlık ve kendisine elem verecek söze, bayağı rızka, sıkıntıdan sonra rahatlığa veya işi az mükâfatı çok amele, Rüyada gümüş para yuttuğunu ve abdest bozarken para çıkardığını görmek, rüya sahibinin zındıklığına ve Hakk’ı inkâr etmesine alâmettir.

Nablusî demiştir ki: Rüyada altın yuttuğunu, abdest bozarken para çıkardığını gören kişi, Müslümanlıktan sonra kâfir olur.

Rüyada nohut yutmak; zor ve meşakkatle elde edilecek mala, hayır gelmeyecek kısmet, güç durumda kalıp can sıkıcı olaylar yaşayacağınıza, taze nohut yutmak; keder ve hastalığa, kavrulmuş nohut görmek (leblebi gibi) uygun olmayan bir yerde ve zamanda birisini öpmeye işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku