Rüyada Yüze Gülmek Görmek

0

Bir kimsenin, rüyada dalkavukluk ve yüze gülmesi, sadaka ve memnuniyet verici işleri tercih etmeye işarettir. Bir müslümanın, şerrinden korunmak gayesiyle birinin yüzüne gülmesi memnuniyet verici iş ve durumları tercih etmesine ve sadaka vermesine, dünyalık maksadıyla yahut yaranmak gayesiyle yalakalık yapmak karakter bozukluğuna ve ikiyüzlülüğe delalet eder. Rüyada yalaka, düzenbaz kimselere benzer.

Rüyada yalakalık yapan bir kimse ile arkadaşlık ettiğinizi görmeniz, sizi aldatmak ve menfaat sağlamak için, bir takım kimselerin etrafınızda gezindiklerine ve sizi mutlaka alaşağı etmeye çalıştıklarına işarettir.

Süleyman Hüseyin ‘e göre: Rüyada yalakalık eden bir kimse görmek, sadakaya yorumlanır. Bir adamın rüyasında bir kişiye yalakalık ettiğini görmek, bir günahından dolayı sadaka vermesinin gerektiğine delalet eder.

Rüyada yalakalık yapan bir kimse ile alış-veriş yaptığınızı görmek; işlerinizde yaşayacağınız sıkıntıya, hiçbir işinizde başarılı olamayacağınıza, riyakar kimselerle tanışacağınıza, dost seçerken dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada yüzünüze gülen fakat ardınızdan kuyunuzu kazan insanlar görmeniz; toplum içinde saygın bir kişi olacağınıza, işlerinizde başarı kazanacağınıza, sizi çekemeyen, kıskananan kimselere karşı zafer kazanacağınıza, takdir alacağınıza delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Dalkavuk.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku