Rüyada Yüz Ekşitmek ve Dargın Durmak Görmek

0

Rüyada yüzünü ekşitmiş ve dargın bir vaziyette durduğunu gören kimsenin, bir kız çocuğu dünyaya gelir. Çünkü insanlar ekseriya çocuklarının erkek olmasını arzu ederler.

Rüyada yüz ekşitmek ve dargın durmak; fakirliğe, malı israf etmeye, sebepsiz dargınlık hastalığa delalet eder. Dargınlık rüyaları iyidir. İlişkilerin güçleneceği ve sorunların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada yüzünü ekşittiğini ve dargın olduğunu görmek, bir sebebe binaen değilse aniden ölümüne işarettir. Bazen dargınlık, rezil olmasını gerektiren şeyleri yapmaya ve hastalıklara da işarettir. Bir kimse kendisinin bir kişiye dargın olduğunu görse, o kimsenin işleri o kişinin eline geçer, malı gider. Dargınlık, fakirliğe ve mali lüzumsuz yere harcamaya işarettir. Rüyada bir kimsenin dargınlık görmesi hayra yorumlanmaz. Rüyasında ev halkı ile dargın olduğunu görmek, evi ile ve onların nafakaları ile ilgilenmediğine; bir komsusuna dargın olduğunu görmek, komsusunun kendisi hakkında şikayette bulunacağına, bunun aksini görmek de yorumun aksine delalet eder.

Fakirliğe, malı israf etmeye, Sebepsiz dargınlık hastalığa delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku