Rüyada Zaferan (Yabani) Görmek

0

Seyit Süleyman rüya tabirine göre Yabani zaferan; Rüyada görülen yabani zaferan, kırmızı olduğundan kendisinde ölüm haberi bulunan kişide ferahlığa delalet eder.

Rüyada yabani zaferanı görmek, yapacağı bir iş için verilecek zamana delalet eder. Bazen yabani zaferan, büyük sancaklarla ve harp istemekle şöhret yapmaya ve savaşta bulunanların perişan olmasına delalet eder. Bazen de, ferahlık, sevinç ve bu gibi yerlerde kadınların toplanmasına delalet eder.

Rüyada yabani zaferanı yonca ekili tarlanın etrafına ekildiğini görse, insanın hatırına gelemeyen yerden birtakım faydalara erişir.

Rüyada yabani zaferan görmek; Bu günlerde uzun bir yolculuk planı yapacağınıza, selamete ereceğinize, zor işlerinizden zaman içerisinde kurtulacağınıza, sabırlı olmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada yabani zaferan diktiğinizi görmeniz; sıkıntı içerisinde olacağınıza, küçük dertleri büyüteceğinize, sağlık sorunlarınızın baş göstereceğine, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine uyarıdır.

Rüyada yabani zaferanın solduğunu veya kuruduğunu görmeniz; sıkıntılarınızdan kısa sürede kurtulacağınıza, sağlık sorunlarınız varsa şifa bulacağınıza, talihinizin açılacağına, sevineceğinize delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku