Rüyada Yüzüstü Dönmek Görmek

0

Rüyada yüzüstü döndüğünü görmek Allaha şirk koşmak, dünya ve ahirette zarar ve hüsrana uğramak ile tabir edilir. Yüzünden kafası ve arkası üzerine dönmesi. rüya sahibinin Allah’a tövbe edip, pişman olması ve insanlar için teveccüh ve ikbaline delalet eder. Kendisini yüz üstü düştüğünü görmesi karındaki hastalıklarla tabir edilir. Rüyayı gören kadın ise, kocasından yüz çevirerek kaçma yollarını arar.

Kişinin rüyada yüzüstü döndüğünü görmesi, zarar ve hüsrana uğramaya ve şirk koşmaya delâlet eder.

Rüyada yüzünden kafası ve arkası üzerine döndüğünü görmesi, rüya sahibinin tevbe edip pişman olmasına ve Rabbine iltica etmesine işarettir.

Dünya ve ahirette ziyan edenlerden olmaya, sapıklığa düşmeye delalet eder. (Bu bir uyarı rüyasıdır, tövbe ve dua ile Allah’tah (C.C) yardım istenmelidir.)

Rüyada bir kimsenin çocuğunun yüzüstü döndüğünü görmesi; anne ve babaya asi olmaya, söz dinlememeye, aile içinde uyarılara maruz kalacağına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku