Rüyada Ziyan Görmek

0

Rüyada ziyan etmek, ziyana uğramanın yorumu ziyan ettiğiniz, içinde bulunduğunuz duruma göre çeşitlilik gösterir. Rüyanızda para ziyan etmeniz, boşa harcamanız; ziyan ettiğiniz para oranında para elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada eşyasını ziyan ettiğini görmek; değersizi değerli olana tercih etmeye; eşya ve her çeşit varlıkta gözlenen farklılık ve değişme olumlu yönde ise hayra, olumsuz yönde olursa şerre delalete eder.

Rüyada değerli evraklarını ziyan ettiğini görmek; ticaretle uğraşıyorsanız işlerinizin yolunda gitmeyeceğine, zarar etme tehlikesi ile karşı karşıya kaldığınıza, bir mevkide memur iseniz; terfi etme durumunuzun tehlikede olduğuna, dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

Bir olay nedeniyle ziyana uğrayan insan, emeğinin karşılığını mutlaka alacak demektir.

Rüyada herhangi bir Şekilde ziyan ettiğini gören, sevineceği bir haberin eşiğinde bulunur, iş hayatında tecrübesi artar.

Rüyada ticaret veya herhangi bir şeyde zarar-ziyan ettiğini görmek; itikadın bozukluğuna veya rüya sahibinin günahına delalet eder. Zarar-ziyandan kurtulmak; iyi ameller işlemeye, hastalıktan şifa bulmaya, sıkıntı ve üzüntü veren durumlardan rahata ermeye işaret eder.

Ayrıca Bakınız; Zarar.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku