Rüyada Ziraatçi Görmek

0

Ziraatçi görmek; din, salah (selamet) ve helal kazanç ile yorumlanır.

Rüyada ziraat görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada bir çiftlikte ziraat yaptığınızı görmek, yatırımlarınızın çok kısa zamanda verimini göreceğinize, kazançlı bir işte çalışacağınıza, kazancınızın bereketli ve bol olacağına, hayatınızın en renkli bir dönemini yaşayacağınıza delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada ziraat işleri ile meşgul olmak, bolluk, bereket ve mala işarettir.

Rüyada ziraatçi görmek bolluk ve berekete, zahmetle kazanılan mal ve paraya, yatırımlarının kazanca dönüşeceğine, bol kazanç getirecek bir işe işaret eder.

Rüyada ziraatçi ile çalıştığınızı görmek; temiz kalpli bir insanla dostluk kurmaya işarettir. Rüyada kendinizin ziraatçilikle uğraştığınızı görmeniz; ekin ektiğini gören kimse, kurtuluş ve ticareti için çalışır.
Rüyada ziraatçilik yapmak; dine, halin salahına, helalden kazanç elde edeceğine de işarettir.

Rüyada ziraat ve ziraatçilik rüyaları beş şekilde tabir edilir: helal rızık istemek, hayır ve menfaat husulü, hastalık, yüksek makam ve mevki, helal kazanç elde etmek. Rüyada güzel kokulu mahsul satanı görmek, musibet ve belalara razı, kaza ve kadere sabır eden kimseye işaret eder.

Ayrıca Bakınız; Çiftçi.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku