Rüyada Zamandan Bir Saat Görmek

0

Bir kimse rüyada, gece ve gündüzden bir saatlik bir zamanı görse, o zaman miktarı altın ve gümüşlere nail olur. Rüyada eserde varid olan cuma vaktindeki saat gibi duanın kabul edileceği saati görse, kötülüklerin ve yaramaz şeylerin gitmesine, fakirin zenginliğine ve sözü yerine getirmeye delalet eder.

Rüyada bir saatin tık tık vurduğunu görmek, zamanın akışına işarettir. Saat görmek bahtın ve talihin güzelliğine de delalet eder.

En kuvvetli rüyalar, ilkbahar ve yaz aylarında görülür. Sonbahar ve kış mevsiminde görülen rüyalar daha zayıftırlar. Sabaha karşı ve öğle uykusundaki rüyalar pek çabuk gerçekleşirler. Gecenin ilk vakitlerinde görülen rüyalar ise, en geç çıkan rüyalardır.

Rüyada sabah ve sabaha yakın vakitlerde görülen rüya, iyilik kapılarının açıldığına yorumlanır. Çoğunlukla hayra işaret eder. Bazen sıkıntıdan, üzüntüden kurtulup ferahlamaya, bazen de hastalıktan şifa bulmaya borçların ödenmesine çağrışım yapar.

Bir kimse rüyada sabah vakitleri olduğunu görse, kabir azabından kurtulacağına, akrabalarına, çevresine hayırda bulunacağına işaret eder. Eğer rüyada kuşluk vaktini görürse, kısmeti kapalıysa açılacağına hükmedilir. Şayet rüyada sabah olduğunu ve ortalığın yavaş yavaş aydınlandığını görürse, borçlarını ödeyeceğine yorumlanır. Hasta bir kimse rüyada sabah olduğunu ve ortalığın yavaş yavaş aydınlandığını görse, şifa bulacağına işaret eder. Bekar bir kimse bu tür bir rüya görür ise, bir yuva kurup evleneceğine hükmedilir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku