Rüyada Zaman Görmek

0

Rüyada mücerret ( Soyut) bir kavram olan zaman, Allah katında takdir edilen şeylere ve bunların tecellilerine, zaman saymak ömrün kısalığına yahut dünyalık bir beklentiye kendini kaptırmaya, takvim, zaman periodunda insanın elde edeceği olumlu ya da olumsuz kazançlara, takvimden bir yaprak koparmak, vaat edilen şeye bir gün daha yaklaşmaya ve fırsatları kaçırmamak için uyanık olmak gerektiğine delalet eder.

Rüyanızda bir iş yaparken zamanınızın daraldığını görmeniz; sıkıntı içinde uyanmanız, günlük işlerinizde aceleci davranmanız gerektiğine, karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyanızda bir yerden bir yere giderken geç kaldığınızı, zamanınızın daraldığınızı görmeniz; bu günlerde işlerinizde ikilemler yaşayacağınıza, kararsız kalacağınıza, elinize geçecek bazı fırsatları kaçıracağınıza, verdiğiniz sözlerde duramayacağınıza delalet eder.

Rüyada takvimden yapraklar kopararak zaman saydığınızı görmeniz; istek ve arzularınızın gerçekleşmesine az bir süre kaldığına, sabırlı davramanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada zamanın geçmediğini, yavaş ilerlediğini görmeniz; gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızın hızla gerçekleşeceğine, rüyanızda yaptığınız işe göre planlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyanızda zamanı çok hızlı geçtiğini görmeniz; bir gönül meselenizin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına, sevdiğiniz kişi ile sorunlarınız varsa çözeceğinize delalet eder.

Rüyanızda sevdiklerinizle zaman geçirmeniz; hayırlara delalettir, onlara gereken önemi göstermeniz gerektiğine, gönül kırmamak için çaba harcayacağınıza delalet eder.

Rüyada kardeşlerinizle zaman geçirmeniz; son günlerde oldukça yorulduğunuza, sıkıntılarınızdan kurtulmanız, kendinizi dinlemeniz, durum değerlendirmesi yapmanız, eğlence için de zaman ayırmanız gerektiğine delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Saat, Sene, Yılın Ayları.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku