Rüyada Zampara Görmek

0

Rüyada zamparalık yapan birini görmeniz; bir müddet boş ve size faydası dokunmayacak işlerle uğraşacağınıza, bir fayda elde edemeyeceğinize delalet eder.

Rüyada zampara bir arkadaşınız olduğunu görmeniz ve onun arkasından gitmeniz, zarara uğrayacağınıza, bir büyüğünüzün nasihatini dinlemek zorunda kalacağınıza delalet eder. Rüyada zampara birisinin size para verdiğini görmeniz; elinize geçecek bir miktar parayı gereksiz yere harcayacağınıza, küçük sıkıntılar yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada zamparalık yapan birisini kapalı bir alanda görmeniz; kısmetinizin yakında açılacağına, rızık bolluğuna delalet eder. Açık bir yerde görmeniz ise tersi ile yorumlanır.

Rüyada kendinizin zamparalık yaptığınızı görmeniz; düşüncesizce davranışlarınızdan dolayı hatalı sözler sarfedeceğinize, başınızın ağrıyacağına delalet eder.

Rüyada zamparalık çeşitli şekillerde de tabir edilir:

Rüyada bir zamparanın ağladığını görmeniz; yakında sevinçli bir haber alacağınıza, mutlu olacağınıza; eğer gülüyorsa sizin aleyhinize söylenecek sözlere, üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada saçı az olan zampara görmeniz; malınıza gelecek zarar ve ziyana delalet eder. Rüyanızda küstah, ukala bir zampara görmeniz; doğru yolu gözetmenize, işlerinize devam etmenize, çirkinliklerden vazgeçeceğinize delalet eder. Çok yoğun bir iş yaşamınız olduğuna, işleriniz dışında bir şeye vakit ayıramadığınızı bildirir.

Rüyada kadınlara düşkün zamparalık yapan bir kimseyi görmeniz, bir kimse tarafından iftiraya uğrayarak başınızın derde gireceğine, fakat sonradan mesele aydınlanarak bu suçtan kurtulacağınıza işarettir. Çok yoğun bir iş yaşamınız olduğuna, işleriniz dışında bir şeye vakit ayıramadığınızı bildirir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku