Rüyada Zangoç Görmek

0

Rüyada bir kilise zangocu görmeniz; zangocun çaldığı çan sesini duymanız, Çan sesi duymak durumunuzda iyileşme olacağını gösterir. Eğer çan yakınınızda ise işlerinizdeki bu gelişme için yakınlarınızın verdiği tavsiyelere uyduğunuz taktirde gerçekleşecektir. Ama çanların çaldığını görmek, bir ölüm haberi demektir.

Rüyada bir kilisenin çan kulesine çıkarak zangoç ile birlikte çan çaldığını görmek, herkesten saklamak istediği bir sırrının bütün mahalle halkı tarafından duyulacağına, çanın yerinden koparak sokağa düştüğünü ve düşerken büyük bir ses çıkardığını görmek, önemli ve beklenmeyen bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada zangoç görmek; din zayıflığına yorumlanır. Kendisinin bir kulede çan sallayıp ses çıkardığını görmek, küfre delalet eder. Rüyada zangocun çıkardığı çan sesini duyunca kulaklarını tıkayarak sesini duymak istemediğini görmek, zekatının noksanlığına, tövbe etmesi ve şeriata uyması gerektiğine işarettir. Bir başka rivayete göre de: çan çalan zangoç görmek, simsara yahut evlat sahibi hanıma işarettir. Bazen de zangoç görmek, şöhrete ve rezilliğe işarettir. Bir kimse rüyada zangocun çan çaldığını görse, o kimse halk arasında doğruluğu kalmamış haberi yayacağı anlaşılır. Zangoç görmek, hayırsız bir kimse ile arkadaş olmaya işarettir. Rüyada görülen zangoç, münafık bir kimsedir. Bir kimsenin rüyada hıristiyan mabedinde zangoç ile çan çaldığını görmesi, alış verişinde yemin etmesine işarettir.

Rüyada bir kilise zangoçunu görmeniz, günahınızla işlediğiniz sevabın tartıldığı takdirde birbirine denk olduğuna işarettir. Zangoç aynı zamanda akrabalarınızdan birinin fakirliğini size ihbar etmesi bakımından bu rüya oldukça manalı ve önemlidir. Mutlaka yardımına koşulacak kimselerin varlığını gösterir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku