Rüyada Zar Görmek

0

Rüyada zar görmek ve onunla oynamak, hayırsız işlerle meşgul olacağınıza ve zarar uğrayacağınıza, kararlarınızda dikkatli olmanız gerektiğine dair uyarıdır.

Rüyada gördüğünüz zar bir fincan içinde ise; size zararı dokunmayacak arkadaşa, pek yakında yeni dostluklar kuracağınıza delalet eder.

Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir.

Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.

Rüyada zar oynadığınızı görmek, eğer bu oyunda kazanıyorsanız, büyük bir kaybınız olacağına, kaybediyorsanız, arkadaşlarınız tarafından çekiştirildiğinize delalet eder. Bir rivayete göre, zar oynadığını görmek, malının elinden çıkacağına da yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada zar görmek, hile, münakaşa, düşmanlık ve bahse girmeye işarettir.

Rüyada tavla zarı görmek; geleceğinizi etkileyecek çok önemli kararlar verme aşamasında olduğunuza, zarla kumar oynadığını görmek; şansınızın açılacağına, zarla kumar oynayıp bütün varınızı ve yoğunuzu bu uğurda harcadığınızı görmek; bu günlerde talih oyunlarında çok şanslı olacağınıza işarettir.

Rüyada zar görmek ve onunla oynamak; hakir düşmana, harp ve fitneye delalet eder. Cafer-i Sadık Hazretleri buyururlar ki: Rüyada zar görmek ve oynamak beş türlü tabir olunur:
1- Kumar ve muhasebe,
2- Zevce,
3- Evlad,
4- Kız hizmetçi,
5- Mal.

Ayrıca Bakınız; Tavla.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku