Rüyada Zarafet Görmek

0

Rüyada kendinizi zarafet içinde görmeniz; size yapılacak iş tekliflerinizi iyi değerlendirmeniz gerektiğine, başarınızın artacağına, amirleriniz tarafından takdir edileceğinize delalet eder.

Rüyada bir arkadaşınızı zarafet içinde görmeniz; size yardımcı olmak isteyen dost ve yakınlarınıza, toplum hayatınızda övüleceğinize delalet eder.

Rüyada zarif bir şey satın aldığınızı görmeniz; bu günlerde harcamalarınızı gözden geçirmeniz gerektiğine, hesaplı davranmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada görülen zarafet; çalışıyorsanız idarecileriniz tarafından beğenileceğinize, terfi edileceğinize, sevince delalet eder.

Rüyada zarif bir armağan aldığınızı görmeniz; kısmetinizin artacağına, sevdiğiniz kişi ile ilişkilerinizin yolunda gideceğine delalet eder.

Kendinizi zarif insanlar arasında görmeniz toplum içindeki itibarınızın artacağına, dostlar sayesinde hayatınızın düzene gireceğine, mutlu günlerinizin yakında olduğunu işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku