Rüyada Zarar / Ziyan Görmek

0

Rüyada zarara uğramak, zarar ettiğini görmek; ticaretle uğraşıyorsanız, işlerinizin düzeleceğine, bu günlerde kazancınızın artacağına, rahatlayacağınıza, bir iş yerinde çalışıyorsanız patronunuz veya müdürleriniz tarafından ödüllendirileceğinize, ücretinizin artacağına delalet eder.

Rüyada zarara uğratılmanız; işlerinizin kısa zamanda düzeleceğine, sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza, moral düzeyinizin yükseleceğine, ruhen rahatlayacağınıza, huzur bulacağınıza delalet eder.

Rüyada bir dostunuz tarafından zarar görmeniz, sizi zarar uğratan dostunuzla muhabbetinizin artacağına, birbirinizden menfaat bulacağınıza, ayrılmayacağınıza delalet eder.

Rüyada eşiniz tarafından zarara uğratılmanız; evinizde huzur ve bereketin artacağına, sıkı aile bağları kuracağınıza, ihanet görmeyeceğinize delalet eder.

Rüyada akrabalarınızdan biri tarafından zarara uğratılmanız; bir akrabanızdan beklemediğiniz bir zamanda göreceğiniz yardıma, alacağınız hayır duaya delalet eder.

Bir başka rivayete göre de zarar etmek şöyle yorumlanabilir:
Zarar ve ziyan insanın işlediği günaha; İnsana erişen zarar ve musibet hastanın vefatına, yoksulluk ve manen kör olmaya, insana isabet eden kötülükten düşmanının sevinç duymasına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku