Rüyada Zehirlenmek Görmek

0

Rüyada zehirlendiğini görmek; iş hayatınızdaki zorluklara, inatçı kararlarınız dolayısıyla üzüleceğinize, kederleneceğinize zarar etme ihtimalinizin yüksek olduğuna delalet eder.

Rüyada zehirlenerek öldüğünü görmek; bir hayır işleyeceğine, işlerinizin yoluna gireceğine, kısmetinizin açılacağına delalet eder. Zehir içip sonra kustuğunu görmek, kazandığı haram malı elinden çıkarmaya, hayır-hasenat işleriyle meşgul olacağınıza; birinin kendisine zehir verdiğini görmek, ondan haram mal alacağına, malından hayır gelmeyeceğine; birine zehir vermek ona haram mal vermeye işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüyada kendisini zehirlenmiş görmesi, inat etmeye, üzüntü ve kedere düşmeye; zehirlenerek öldüğünü görmek ise, bir hayra erişmeye, ömrünün uzamasına işarettir. Bazı tabirciler zehirlenmek, haram bir mal yemeye işarettir demişlerdir.

Rüyasında zehir içtiğini gören kimse, haram mal yer. Kendisinin başka bir kimseye zehir içirdiğini görmek, o kimseye haram mal vermeye delalet eder. Zehir içerek öldüğünü görmek, uzun ömre işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku