Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

0

Rüyada zeytin ağacı görmek; hayra, ilim ve berekete, akrabalarınızda hayır ve menfaat göreceğinize, rüya sahibi iyi bir kimse ise; zeytin ağacı görmek, rızık ve nimetinin çoğalacağına delalet eder.

Rüyada zeytin ağacı satın aldığınızı görmeniz; hayır ve menfaate, rızık bolluğuna, hasadın bolluğuna, rüyada kendi tarla veya bahçenize zeytin ağacı diktiğinizi görmeniz; bu yılki kazancınızın artacağına, yeni gelirler elde edeceğinize, evinizde huzur ve birliğe delalet eder.

Rüyada zeytin ağacına çıkmak, nimete sahip olmak zeytin ağacından inmek ise nimeti elinden kaçırmakla yorumlanır.

Rüyada zeytinlikte bulunmak, gezinmek; dinde güzelliğe, hayırlı işlerle meşgul olmaya, bir dileğinizin gerçekleşeceğine delalet eder.

Kirmani’ye göre; rüyasında zeytin ağacının yapraklarından toplayıp evine götürdüğünü görenin malı, mülkü çoğalır.

Rüyada zeytin ağacını kestiğini veya devirdiğini gören kendi eliyle malını elinden çıkarır, satar. Zeytin ağacının kuruduğunu gören rızk darlığına uğrar. Zeytin ağacına su verdiğini veyahut kökünü kazıp kabarttığını gören, zengin olmak için ticarete başlar. Zeytin ağacının altında oturduğunu gören, kendi kendisini dinden çıkaracak işlerle meşgul olur.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku