Rüyada Zeytinyağcı Görmek

0

Rüyada zeytinyağı üreten zeytinyağcı görmek, yanında bulunmak; ilim, irfan sahibi insanla birlikte olacağınıza, bilginizin artacağına, gönül gözünüzün açıklığına, ruhani dünyanızda duyacağınız huzura delalet eder.

Rüyada zeytinyağcıyı görmek, ilim ve hidayet ile tâbir olunur. Bir kâfirin rüyada zeytinyağcıyı görmesi, Müslüman nuru ile şereflenmesine ve
hidayetine delâlet eder.

Rüyada zeytinyağı satan kimseyi görmek, kâfir kimseler için, Müslüman olmaya ve iklim tahsil etmeye işaret eder. Bazen bu rüya, devlet adamlarına yakınlaşmaya, devlet ile ilgili işlerinizin yoluna gireceğine de delalet eder.

Rüyada zeytinyağı satıcısını görmek, büyük alime ve faziletli ilim adamına, ilim ve malda halk ile ortak olan kimseye, rüyada yağcı sıfatına girdiğini gören kimse, bekarsa, zengin ve güzel birisiyle evlenir.
Rüyada zeytinyağı satıcısı, kendisinin himayesinde bulunan adamlarını doyuran sürurlu, zengin ve mal sahibi bir kimsedir. Yağ satan kimse, erkeklerin mallarını biriktiren kimseye delalet eder. Zira yağ maldır. Rüyada yağ sattığını gören kimse, bir faydaya nail olur ve zengin bir kimsenin himayesinde geçinir.

Rüyada görülen zeytinyağcı; İlme, berekete, hidayete, batın” nura, helal rızka, göz ve kalp nuruna, zeytinyağı ile yağlanmak şifaya, temiz zeytinyağının kötü kokması sözü bozmaya; Zeytinyağı satan kimseyi görmek meliklere yakın olmaya, ilim sahiplerine hizmet etmeye; hidayet ve ilme delalet eder.

Rüyasında zeytinyağcıdan yağ alıp içtiğini gören, hafif bir hastalığa yakalanır. Abdülgani Nablusi’ye göre; Zeytinyağı görmek, kalp nuruna, yeni çocuğa veya eski eşyaların değiştirilmesine delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku