Rüyada Yağcı / Yağ Çekmek Görmek

0

Rüyada bir kimseye yağcılık yaptığını gören kimse, iki yüzlü riyakar bir kimseye delalet eder, takvaya yönelir ve cömertlik yapar, sadaka verir.

Rüyada yağcılık yapmak; kendisinde olan ilmi öğrenmek için başkasının kendisine yaltaklık ettiğini gören kimsenin şerefe nail olmasına, dindeki doğruluğuna ve istediği şeye kavuşmasına işarettir.

Denilmiştir ki, yağcılık adetinden olan kimsenin rüyada yağcılık yapması kötü değildir. Ancak adetinde yağcılık olmayan kimsenin rüyası ise zillet ve hakarete işarettir. Tanıdığı bir kadının kendisine yağcılık etmesi düşmandan emin olmasına işarettir.

Dünya metaindan bir şey için bir insana yaltaklık etmesi, istenmeyen ve makbul olmayan bir rüyadır. Kendisinde olan ilmi öğrenmek için başkasının kendisine yaltaklık ettiğini gören kimsenin şerefe nail olmasına, dindeki doğruluğuna ve istediği şeye kavuşmasına işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku