Rüyada Yağcılık Görmek

0

Rüyada yağcı kimseyi görmek; fazilet ve irfan sahibi kimseye; Mecaz anlamda yağcı (yağ çeken kimse) görmek iki yüzlü, riyakar kimseye delalet eder.

Rüyada yağcılık yapan kimse görmek, dünya metaından bir şey için bir insana yağcılık etmesi, istenmeyen ve makbul olmayan bir rüyadır. Kendisinde olan ilmi öğrenmek için başkasının kendisine yağcılık ettiğini gören kimsenin şerefe nail olmasına, dindeki doğruluğuna ve istediği şeye kavuşmasına işarettir. Denilmiştir ki, yağcılık adetinden olan kimsenin rüyada yağcılığı kötü değildir. Ancak adetinde yağcılık olmayan kimsenin rüyası ise zillet ve hakarete işarettir. Tanıdığı bir kadın kendisine yağcılık etmesi. düşmandan emin olmasına işarettir. Rüyada yaltaklık ve yağcılık, cömertliğe, takvaya ve sadaka vermeye işarettir.

Rüyada kendinizi bir kişiye yağcılık yaparken görmeniz; dostlarınız arasında yardımsever ve iyi niyetli bir kimse olarak tanınacağınıza, sevileceğinize, toplumda kabul gören bir kişi olacağınıza delalet eder.

Rüyada bir akrabanızın size yağcılık yaptığını görmeniz; sizden sağlamak istediği menfaate, aile içi çıkar ilişkilerinin baskın olacağına, dikkatli olmanız gerektiğine uyarıdır.

Ayrıca Bakınız: Yaltaklık

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku