Rüyada Zillet Görmek

0

Bir kimsenin rüyada kendisinin hor ve hakir olduğunu görmesi, o kimsenin aziz ve muzaffer olmasına işarettir. Zillet; fakirlik, yoksulluk ve dinde noksanlığa da işarettir.

Rüyada kendisinin hakir olduğunu görmek; rüya sahibi için izzete ve zafere ermeye işarettir.

Rüyada küçümseme, hor görmek; birini veya bir şeyi hakir görmek ; iş veya sosyal hayatınızda patavatsız olduğunuzu ve bunun size büyük zararlar getireceğini gösterir.

Rüyada başkaları tarafından hakir görüldüğünüzü görmek; iş yada sosyal ilişkilerinizde sürekliliği sağlayamadığınızı ifade eder.

Ne suretle olursa olsun rüyada birini değersiz görmek, kötülüğe ve çirkinliğe işarettir.

Rüyada mümin ve salih bir kişiyi hor ettiğini görmek, dinde bozukluk ve noksanlık ile tâbir olunur. Ve o İnsanın zillete düşmesinden korkulur.

Rüyada hiç tanımadığı genç bir adamın kendisini hakir gördüğünü görmek, düşmana galip gelmeye işarettir. Şayet hor gören tanımadığı bir ihtiyar ise, bu rüya fakirlik ile tâbir edilir. Çünkü tanımadığı o ihtiyar onun çalışma ve gayretidir.

Ayrıca Bakınız; Hor ve Hakir Görmek / Olmak.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku