Rüyada Zift Görmek

0

Rüyada zift görmek; Mala, rızka, delalet eder.

Rüyada zift taşıdığını görmek; taşıdığınız zift oranında mal kazanacağınıza, malınızı hayırlı işlerde kullanacağınıza, rahat edeceğinize delalet eder.

Rüyada zift kaynatmak; elde ettiğiniz malı hatalı davranışlarınızın sonucu elinizden çıkarmak zorunda kalacağınıza, göz yaşı dökeceğinize, üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada görülen zift; Zift ve siyah boya kaçınılacak şeylere, mala, kazanca, tövbe etmeye, bir şeyde sebat etmeye, gemi ve nakışlı şeylere, ziyarette bulunmaya delalet eder.

Rüyada bir yerden zift taşıdığınız görmeniz; çok çalışmanızın karşılığı malınızın artacağına, refaha ve huzura, işlerinizin bereketinin artacağına delalet eder.

Rüyada zift görmek, kötü şeylerden kaçınmaya, ziyarete yorumlanır. Bir rivayete göre zift, mala da delalet eder.

Ibni Şirin’e göre; her siyah olan şey maldır. Zifti bazı tabirciler kazançla yorumlamışlardır. Bir başka rivayete göre de: Bazen zift mala işarettir. Bazen de zift, kazanç ve tövbeye işarettir.

Rüyada üzerindeki elbiseye zift bulaştığını gören kimse; her türlü hayra nail olur. Zift yediğini gören kimse ise, haram mal yer veya üzüntüye düşer.

Ziftiniz olduğunu görmek; sahip olduğunuz zift miktarınca mal bulacağınıza…

Zift yediğinizi görmek; yediğiniz zift miktarınca haram mal elde edeceğinize işarettir.
Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku