Rüyada Zıvana Görmek

0

Rüyada zıvanalı bir şey görmeniz, evinizde ve iş yerinizde ileri sürdüğünüz ve yapılmasını istediğiniz hiç bir işin yerine getirilmediğini görerek, hiddetinizin son raddeye geldiğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre ise, zıvanadan çıkacak kadar çok sinirlenmek, eğer kızması dünyalık işler için ise; o kimsenin islam dinini tahkir etmesine, eğer bir haksızlıktan dolayı zıvanadan çıkacak kadar kızması Allah (C.C) rızası için kuvvet ve rütbeye erişmesine delalet eder.

Rüyada zıvanadan çıkmak; mal kaybetmeye ve işlerin bozulmasına işarettir. Dünyevi bir amaçla birisi tarafından zıvanadan çıkarıldığınızı görmek; ibadetteki tembellik ve gevşekliğe işarettir.

Rüyada Allah (C:C) için gazaplandığını görmek, hayır hasenat yapmaya, iyi kimselerden olmaya işarettir.

Rüyada ünlü bir kimsenin veya bir yöneticinin kendisini zıvanadan çıkardığını görmek, o kimseden hayır ve menfaat görmeye işarettir.

Rüyada eşinin zıvanadan çıktığını görmek, eşlerin birbirine iyi davranmalarına, aralarındaki güven ve saygıya işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku